Coaching veebis

89,00 594,00 

Minu missioon on tuua esile Sinu potentsiaal ja sära! Läbi selle, et Sa teed seda, mida tahad teha ja tead, mida ja kuidas teha, olles seejuures rahulolus iseendaga.

Olen ICF akrediteeritud väljaõppega lahenduskeskne coach, ma coachin, sest ma usun Sinusse ja Sinu edusse!

 • Sul on võimalus valida osta korraga, kas 1 coaching või 4, 7 või 9 kohtumisega coachingu pakett.
 • Mida suurem pakett, seda väiksem kohtumise hind.
 • Kohtumised toimuvad läbi Zoomi ja kestavad 60-80 minutit.

PS! Maksmine paindlik! Võimalus tasuda ka 2 või 3 osas, valida järelmaks või alustada maksmisega hiljem.

NB! Kui soovid arvet ettevõttele, siis lisa ostmisel märkuste kasti ettevõtte andmed jms info ning ma saadan arve Sulle emailile. 

Kirjeldus

Mis on coaching?

See on Sinu võimalus luua oma ellu muutusi. Kasvada ja liikuda edasi oma ressursside põhiselt.

Saada selgust. Leida julgust. Kasvatada eneseusku. Avastada oma potentsiaal. Avastada iseennast. Kasvatada enesekindlust. Olla päris Sina ise.

Kasvatada produktiivsust ja efektiivsust. Kulgeda voolamises ja kergusega pingutust/muutusi eeldavates sammudes.

Leida tasakaal. Tunda kergust ja rahulolu. Olla vaba. Kõrvaldada takistused, hirmud ja piiravad uskumused.  Lahendada dilemmad. Ületada väljakutsed.

Rajada oma tee. Seada eesmärke. Viia oma plaane ellu. Elada oma unistuste elu.

… olla oma elu peategelane!


Mis teemadega  coaching´usse tulla?

Sageli arvatakse, et coachingusse tulemiseks peab olema mingisugune probleem, mida lahendada. Tegelikult see pole nii. Coachingusse tasub tulla, kui on soov millegi poole pürgida, soov muutuda, saada selgust, areneda, liikuda oma eesmärgi suunas. Vaadata tulevikku ja tegutseda olevikus. Mida ma saan ära teha, et veel parem olla? Kuidas oma tugevusi ära kasutada, et jõuda oma eesmärkideni? Kuidas oma eesmärke ellu viia? Jms.

Jah, võibolla on vaja lahendada ka mõni probleem, takistus, dilemma või piirav uskumus ja tegeleda hirmudega, aga tegelikult on selle lahendamise taga soov luua muutust. See ei ole tegelikult probleem, see on võimalus! Saada selgust, mida ma päriselt tahan, leida endas julgust, enesekindlust, luua endale väärtust ja jõuda soovitud tulemuseni.

Oodatud on mis iganes teema, mis on Sul hingel, vajab lahendamist, edasi arendamist, selgeks rääkimist vms. Coach on koolitatud nii, et ta suudab Sind läbi viia erinevatest teemadest, ilma, et tal oleksid selle valdkonna tippteadmised ja magistrikraad taskus.

Ma olen valmis olema Sinu arengupartner, sest mitte miski ei ole muutumatu ja mitte miski ei ole tegelikult kättesaamatu. Takistused on vaid meie peas! Sa oled kõikvõimas! Iga inimene on perfekte. Siin ja täna. Oma võlude ja oskustega. See, mida suudad endale ette kujutada, seda suudad ka luua! Sa oled piisav!

 

Coach on arengupartner, kellega koos avastad iseennast, suurendad oma enesekindlust, julgust, teadlikkust. Vaatad sinna, kuhu pole ammu vaadanud või mille olemasolu polnudki märganud, avad oma potentsiaali ja saavutad eesmärke. Coaching on tulevikku suunatud ja lahendustele keskenduv.

Coaching toimub siin tänases päevas, olevikus ja vaatega tulevikku. Minevik ei määra ei olevikku ega ka tulevikku, seetõttu sealt haarame kasvukoha ja taipamised. Kui me tahame midagi muuta oma elus, siis seda saab teha siin täna ja tulevikus.

“Coaching pöörab probleemi väljakutseks, väljakutse võimaluseks, võimaluse kingituseks.” Milton Erickson

 

Coaching aitab sind, kui…

Soovid teadlikult tööd teha iseendaga, viia ellu muudatusi enda sees või ümber.

Soovid ületada takistused, seljatada hirme ja saavutada soovitud tulemusi.

Soovid õppida kasutama oma ressursse kõige efektiivsemal ja paremal viisil.

Soovid tekitada sisemist jõudu ja saavutada sisemist tasakaalu.

Soovid muutust, aga ei tea, kust alustada või ei tea, mida Sa päriselt tahad.

 

Parim investeering on investeering iseendasse! 

Investeering läbi coachingu:
1 kohtumise kaupa 89€
4 kohtumisega pakett 308€ ehk 77€ kohtumine
7 kohtumisega paket 497€ ehk 71€ kohtumine
9 kohtumisega pakett 594€ ehk 66€ kohtumine
Kokkuleppel võimalus maksta ka osamaksetena.

Sinu töö tulemused on just nii suured, kui oled Sina ise!

Sa oled seda väärt!

 

Mida rohkem Sa iseendale tähelepanu pöörad, ennast tasakaalus hoiad, lood selgust, investeerid oma arengusse, tugevustesse ja edasi jõudmisesse, seda eredamalt Sa särad, oled enesekindel, tunned õnne ja rahulolu.

 

Miks valida just coaching?

Kõik vastused on Sinu sees. Mitte keegi teine ei tea Sind ja Sinu elu ja mõtteid paremini kui Sina ise. Miks peaks siis teadma keegi teine öelda Sulle vastuseid? Sina ise tead, kuhu Sa tahad jõuda, mis Sulle meeldib või ei meeldi, kuidas miski Sind tundma paneb, mis töötab ja mis pidurdab või hoopis ärritab/tekitab paigalseisu. Ainult Sina tead seda!

Coachina ma ei ütle Sulle vastuseid ette, aga ma oskan Sind ennast viia selguseni. Coachingu eesmärk on leida küsimustele vastused Sinu enda seest, luua selgust, kõrvaldada vastupanu ja takistused ning avastada Sinu potentsiaal ja see sügav miks, mis on kütus Sinu teekonnale!

Me seame tegevussammud vastavalt Sinu ressurssidele ja võimalustele.

Usalda ennast, Sinus on kõik olemas! Proovi! Koge! Õpi! Mine edasi! Vali oma unistusi ja sihte! Sa oled piisav! Sa saad hakkama!

Mida kõike suudad oma mõtetes ette kujutada, selle kõike oled Sa valmis ka päriselt teoks tegema!

 

Olen ICF poolt akrediteeritud väljaõppega lahenduskeskne coach ja ICF Global ning ka ICF Estonia liige. 

International Coach Federation (ICF) on juhtiv ülemaailmne organisatsioon, mis on pühendunud coaching’u edendamisele, seades kõrgeid standardeid, andes välja pädevussertifikaate ja kasvatades professionaalsete coach’ide võrgustikku.

Ma loon Sulle turvalise, avatud ja hoitud ruumi.

Lugesid kõik läbi, aga on tunne, et tahaks veel midagi küsida ja veenduda meie sobivuses?

Kirjuta mulle info@kadrikeerme.ee ja tule teeme tasuta tutvuskõne läbi Zoomi. Räägin Sulle coachingust, saame tuttavaks ja teeme mini coachingu sessiooni. Tule proovi, Sul ei ole midagi kaotada, ainult võita! 😉

Lisainfo

Coachingu paketid

1 coaching, 4 coachingut, 7 coachingut, 9 coachingut

1 arvustus tootele Coaching veebis

 1. Jelena

  Mis eesmärgiga tulid coachingusse? Leida usaldavat inimest, kellega rääkida, kes mind kuulaks, kaardistaks mu mõtteid.

  Milline oli Sinu ootus coachile? Et oleks pühendunud, aus, kohusetundlik.

  Kuidas tunned end praegu/mis muutusi kogesid/märkasid coachingu sessioonides ja järel? Sessioonid olid alati positiivsed. Kadri oli avatud hea kuulaja, leidis alati häid küsimusi, mis viisid edasi. Oli alati valmis alustama uuest teemast. Ääretult paindlik. Ta oli alati toetav, eesmärgistaja. Tal oli alati soov, et ma edasi liiguks ja saavutaksin enda eesmärgid.

  Mis oli Sinu jaoks coachingu kohtumiste suurim väärtus? Kuulamise oskus, leida alati tee, et kui pole võimalik, siis kuidas oleks võimalik, leidis alati minu tugevused.

  Meil oli ka mõni mentorlusega kohtumine, millist väärtust need kohtumised Sulle andsid? Need olid väga head. Kadri leidis aja ka suhtlemiseks väljaspool kohtumist. Mis oli minu jaoks äärmiselt oluline. Suur aitäh ja suur kummardus selle eest. On Inimesi, kes väärtustavad aega. Kadri väärtustab aega, kuid tema jaoks on veel olulisem kliendi rahulolu, et ta oleks õnnelik ja liiguks oma eesmärgi poole. Oma vabast ajast leidis ta alati kirjadele ja sõnumitele vastata.

  Kas soovitaksid coachingut teistele, miks? Soovitaksin väga! Suudab aidata seada eesmärke, pöörab tähelepanu kliendi tahtele, oskustele, teadmistele, kogemustele, võimekusele ja toetab. lõpetab kohtumise alati positiivse sõnumiga, annab märkmeid ja seab kliendiga prioriteete paika, esitab mitmesuguseid küsimusi, et edendada avatud arutelu ja täpsustab teemad. Tekitab optimistliku ja enesekindla tunde, et kõik on võimalik.

  Kuidas jäid rahule coach Kadriga? Väga rahul

  Võibolla soovid veel midagi enda jaoks olulist välja tuua? 🙂 Et jõuda kuskile on vaja endas selgusele jõuda. Kadri toetab ja hoiab sind kursil. Usalda ennast ja siis kõik läheb hästi.
  Võib ka nii öelda, et meie kohtumisi oli harva... see minu viga. Ma vajaksin ehk rohkem kohtumisi, kuid kuna raha alles kraabin kokku, st on ka kohtumised hajutatud.

  Jelena, ettevõtja

Lisa arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga