fbpx

Coching on minu kirg, kutsumus ja missioon! Coaching muutis minu elu ja kui Sa tahad, siis muudab ka Sinu elu!

 

Kes on coach?

Coach on arengupartner, hinnangutevaba teekaaslane, kellega koos avastad iseennast ja suurendad oma potentsiaali. Coach annab Sulle peegelduse, mida vajad, seejuures on oma mõtete välja ütlemine ja peegeldav kuulamine väga oluline. Coach aitab märgata ka Sinu mõtete varjukülgi, on see Sinu või kellegi teise lugu, mida endale räägid või on see Sinu sügav soov, see, mida päriselt soovid! Coacheed (coachitav) toovad välja, et coaching annab selgust, mõistmist, õppimisi, taipamisi ja on äärmiselt jõustav!
 
Coachingus õpid minevikust, vaatad tulevikku ja planeerid olevikus teostatavaid samme oma ressursside põhiselt.
 
Olen ICF (International Coach Federation) sertifikaadiga coach, mis on suurim rahvusvahelisi coache ühendav organisatsioon. ICF on pühendunud coachingu edendamisele, seades kõrgeid standardeid, andes välja pädevussertifikaate ja kasvatades professionaalsete coachide võrgustikku. Olen läbinud Erickson Coaching International programmi “The Art & Science of Coaching”.
 

Kas coachingul eestikeelne vaste ka on?

On selline huvitav sõna nagu koots, mis sai aastal 2016 kõige koledama sõna tiitli.
 
Mulle meeldib öelda, et olen arengutreener või arengupartner! Minu jaoks seisneb nende kahe sõna erisus selles, et treener olen ma grupile, aga partner 1:1 koostöös. Vähemasti praegu tunnen ma nii.